Růžená 48
589 01 Třešť
Drobečková navigace

O nás > Základní škola > Aktuality ZŠ > Informace k obnovení školní docházky od 25. 5. 2020

Informace k obnovení školní docházky od 25. 5. 2020Datum konání:
25.5.2020
Datum ukončení:
30.6.2020

Vážení rodiče,

 vzhledem k opatřením ministerstva školství jsem vypracovala následující harmonogram:

 Před zahájením docházky je třeba vyplnit a podepsat čestné prohlášení s aktuálním datem 25. 5. 2020,  které mi dítě předá.  Bez vyplněného a podepsaného formuláře dítě nesmím pustit do školní budovy.

 - vstup do školy 7:30 - 7:50

- začátek vyučování v 8:00

- oběd  11:30 – 12:00 1. a 2. ročník

             12:00 – 12:30 3., 4. a 5. ročník

Provoz školy končí v 14:30.

Žáci 1. a 2. ročníku se  budou učit v kmenové třídě, žáci 3., 4., a 5. ročníku se budou učit ve vedlejší třídě. Při vyučování nemusí žáci nosit roušku.

 Děti si u vstupu do školy ve stanovený čas vyzvednu, stanovené časy je nutné dodržovat. Před školou se děti nesmí shlukovat, musí dodržovat dvoumetrové rozestupy. Z důvodu nařízení ministerstva školství zákonní zástupci nesmí vstoupit do budovy školy.

Děti nebudou vstupovat do šatny, přezouvat se budou až ve své lavici, kde budou také mít všechny své věci. Každé dítě bude mít jednu roušku na sobě, druhou (náhradní) u sebe a sáček na uložení roušky v případě, že ji nebude aktuálně používat. Děti si vydezinfikují ruce při vstupu do budovy a před vstupem do jednotlivých tříd. Dále samozřejmě před svačinou, obědem a po použití toalety.

Rozvrhy jednotlivých tříd sdělím dětem v pondělí. Do školy si přinesou učebnice a PS ze všech předmětů. Výuka TV je zakázána. Protože budeme chodit ven, doporučuji, aby měly děti sportovní oblečení na sobě, převlékání ve škole není možné.

 Tato opatření jsou sestavena v souladu s nařízením ministerstva a samozřejmě také s možnostmi naší školy. Je snaha o co nejefektivnější systém, který bude co nejsnazší pro děti i vás. Zároveň musím brát v potaz personální a pedagogické možnosti naší školy.

 Tato opatření jsou nutná dodržovat, ale zároveň je možnost, že se ještě nařízení MŠMT různým způsobem změní a my budeme muset na další opatření a nařízení reagovat. Pokud k něčemu takovému dojde, budete bezodkladně informováni.

 Děkuji za pochopení a za spolupráci v tomto nelehkém období!

Zuzana Krejčová

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů