Růžená 48, 589 01 Třešť +420 567 234 160 zs@skolaruzena.cz

Drobečková navigace

O nás > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Opětovné zahájení provozu MŠ

Opětovné zahájení provozu MŠDatum konání:
25.5.2020

 

 

Vážení rodiče,

provoz MŠ Růžená bude obnoven od pondělí 25. 5. 2020 a to v obvyklých provozních hodinách (od 6:30 – 16:00 hodin).

V den nástupu dítěte do školky přineste podepsané „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“. Bez čestného prohlášení nemůže být dítě do školky přijato.

 

Základní pravidla při vstupu do MŠ

Do šatny MŠ vstupujte jednotlivě. Pokud je šatna obsazena, vyčkejte před budovou MŠ. Udržujte bezpečné 2m  rozestupy (neplatí v rámci rodiny).

 

Základní pravidla v prostorách MŠ

Doprovázející osoba se v prostorách MŠ pohybuje vždy v roušce a to pouze po nezbytně nutnou dobu k předání nebo vyzvednutí dítěte. S převlékáním dětem pomůže paní asistentka.

 

Organizace dne v MŠ

Děti a pedagogičtí pracovníci MŠ v prostorách školky a při pobytu venku roušky mít nemusí.

Režim dne v MŠ probíhá beze změn, větší než obvyklou část dne je doporučeno trávit venku v areálu MŠ a v blízkém okolí (louka, les).

Za příznivého počasí budeme odpoledne s dětmi využívat školní hřiště. Při špatném počasí si pro vyzvednutí dítěte ve školce zazvoňte.

 

Při podezření na možné příznaky COVID-19

Dítě vykazující příznaky infekce dýchacích cest nesmí do školky vstoupit. Pokud by dítě vykazovalo některý z příznaků až během školní činnosti, je nutné na výzvu pracovníků MŠ jeho okamžité vyzvednutí rodičem.

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů